Voorzitter

Dhr. S.J. Fischer (Steven)
Afdeling Medische Psychologie/Ziekenhuispsychiatrie
Slotervaartziekenhuis
Postbus 90440
1006 BK Amsterdam
Tel.: 020-5124261
E-mail: steven.fischer@slz.nl

Secretaris

Dhr. J. Derwig (Joost)
Rijnstate ziekenhuis
afdeling Medische Psychologie
Postbus 9555, 6800 TA Arnhem
Wagnerlaan 55, 6815 AD Arnhem
tel: 088-0057761
E-mail: jderwig@rijnstate.nl

Penningmeester en ledenadministratie

Mw. C. van Kempen (Chantal)
Tergooi, vakgroep Medische Psychologie
Postbus 10016
1201 DA Hilversum
Tel.: 0887531230
E-mail: ledenadministratie@lvmp.nl of cvankempen@tergooi.nl

Vice-voorzitter

Mw. G.G.A. Schuitemaker (Gerdien)
Medisch Centrum Leeuwarden, Medische Psychologie
H. Dunantweg 2
8934 AD Leeuwarden
Tel.: 058-2863437
E-mail: gerdien.schuitemaker@znb.nl

Portefeuillehouder Wetenschap

Mw. dr. C. Verhaak (Chris)
Radboud Universitair Medisch Centrum
Amalia Kinderziekenhuis
818 Afdeling Medische psychologie
Postbus 9101, 6500 HB Nijmegen
Tel.: 024-3613947
E-mail: chris.verhaak@radboudumc.nl

Portefeuillehouder K&J

Mw. H. Lootens (Hilde)
Noordwest Ziekenhuisgroep, Medische Psychologie
Postbus 501, 1800 AM Alkmaar
Tel.: 072 – 5483090
E-mail: h.lootens@nwz.nl

Portefeuillehouder PR & Portefeuillehouder Opleiding

Dhr. J.C.P.J. Knobel (Jurgen)
Onze Lieve Vrouwe Gasthuis, locatie Oost
Oosterpark 9
1091 AC Amsterdam
Tel.: 020-5993043
E-mail: j.c.p.j.knobel@olvg.nl

Portefeuillehouder Kwaliteit

Mw. N. van der Veer (Nienke)
St Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht
Afdeling Psychiatrie en Psychologie
Soestwetering 1
3543 AZ Utrecht
Tel.: 088-3204400
E-mail: n.van.der.veer@antoniusziekenhuis.nl

Ondersteuning & PR

Mw. G.W.F. Dekkers (Guus)
Prinses Máxima Centrum
Lundlaan 6
3584 EA UTRECHT
E-mail: g.w.f.dekkers@prinsesmaximacentrum.nl of pr@lvmp.nl