Voorzitter

Dhr. drs. S.J. Fischer (Steven)
Afdeling Medische Psychologie/Ziekenhuispsychiatrie
Slotervaartziekenhuis
Postbus 90440
1006 BK Amsterdam
Tel.: 020-5124261
E-mail: steven.fischer@slz.nl

Secretaris

Dhr. drs. J. Derwig (Joost)
Rijnstate ziekenhuis Nijmegen
afdeling Medische Psychologie Rijnstate Ziekenhuis
Postbus 9555
6800 TA Arnhem
tel: 088-0057761
E-mail: secretaris@lvmp.nl

Penningmeester en ledenadministratie

Mw. drs. C. van Kempen (Chantal)
Tergooi, vakgroep Medische Psychologie
Postbus 10016
1201 DA Hilversum
Tel.: 0887531230
E-mail: ledenadministratie@lvmp.nl of cvankempen@tergooi.nl

Vice-voorzitter

Mw. drs. G.G.A. Schuitemaker (Gerdien)
Medisch Centrum Leeuwarden, Medische Psychologie
H. Dunantweg 2
8934 AD Leeuwarden
Tel.: 058-2863437
E-mail: gerdien.schuitemaker@znb.nl

Portefeuillehouder wetenschap

Mw. dr. C. Verhaak (Chris)
Radboud UMC

Lid

Mw. drs. H. Lootens (Hilde)
Medisch Centrum Alkmaar

Lid

Dhr. drs. J.C.P.J. Knobel (Jurgen)
Onze Lieve Vrouwe Gasthuis, locatie Oost
Oosterpark 9
1091 AC Amsterdam
Tel.: 020-5993043
E-mail: j.c.p.j.knobel@olvg.nl

Lid

Mw. drs. N. van der Veer (Nienke)
St Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht
Afdeling Psychiatrie en Psychologie
Soestwetering 1
3543 AZ Utrecht
Tel.: 088-3204400
E-mail: n.van.der.veer@antoniusziekenhuis.nl

Ondersteuning

Mw. drs. G.W.F. Dekkers (Guus)
Prinses Máxima Centrum
Lundlaan 6
3584 EA UTRECHT
E-mail: g.w.f.dekkers@prinsesmaximacentrum.nl of pr@lvmp.nl