Voorzitter

Dhr. drs. S.J. Fischer (Steven)
Afdeling Medische Psychologie/Ziekenhuispsychiatrie
Slotervaartziekenhuis
Postbus 90440
1006 BK Amsterdam
Tel.: 020-5124261
E-mail: steven.fischer@slz.nl

Secretaris

Dhr. drs. J. Derwig (Joost)
Rijnstate ziekenhuis Nijmegen
afdeling Medische Psychologie Rijnstate Ziekenhuis
Postbus 9555
6800 TA Arnhem
tel: 088-0057761
E-mail: jderwig@rijnstate.nl

Penningmeester en ledenadministratie

Mw. drs. M. Wijnandts (Mirjam)
Scheper Ziekenhuis, vakgroep medische psychologie
Boermarkerweg 60
7824 AA Emmen
Tel.: 0591691402
E-mail: m.wijnandts@treant.nl

Vice-voorzitter

Mw. drs. G.G.A. Schuitemaker (Gerdien)
Medisch Centrum Leeuwarden, Medische Psychologie
H. Dunantweg 2
8934 AD Leeuwarden
Tel.: 058-2863437
E-mail: gerdien.schuitemaker@znb.nl

Portefeuillehouder wetenschap

Mw. C. Verhaak (Chris)
Radboud UMC

Lid

Mw. H. Lootens (Hilde)
Medisch Centrum Alkmaar

Lid

Dhr. J.C.P.J. Knobel (Jurgen)
Onze Lieve Vrouwe Gasthuis, locatie Oost
Oosterpark 9
1091 AC Amsterdam
Tel.: 020-5993043
E-mail: j.c.p.j.knobel@olvg.nl

Lid

Mw. N. van der Veer (Nienke)
St Antonius Ziekenhuis, locatie Utrecht
Afdeling Psychiatrie en Psychologie
Soestwetering 1
3543 AZ Utrecht
Tel.: 088-3204400
E-mail: n.van.der.veer@antoniusziekenhuis.nl

Ondersteuning

Mw. G.W.F. Dekkers (Guus)