Wetenschappelijke dag LVMP 2021
Pionier posterprijs
Op vrijdag 17 september a.s vindt in het Muntgebouw te Utrecht de jaarlijkse wetenschappelijke dag plaats. Dé plek, waar wetenschap en praktijk op gebied van psychologie, geneeskunde en preventie elkaar ontmoeten. Dit jaar is gekozen voor het thema “Preventie in het ziekenhuis: Psychologen aan zet!”
Tijdens deze wetenschappelijke dag is er ruimte voor posterpresentaties over nieuwe studies binnen de medische psychologie van clinici en onderzoekers. Net als vorig jaar wordt er een prijs uitgereikt voor beste poster over wetenschappelijk onderzoek binnen de medische psychologie. In 2020 werd de ‘Pionier posterprijs’ gewonnen door Jorrien Teixeira de Mattos, indertijd nog GioS en inmiddels klinisch psycholoog, voor haar poster over het belang van screenen op psychotrauma bij Diabetes Mellitus.<Klik hier voor de poster>
Wil jij ook jouw onderzoek presenteren: stuur een abstract in<mailto:secretaris@lvmp.nl> en ding mee naar de posterprijzen. We zien je abstract graag voor 1 september a.s. tegemoet.
Voor de inhoud van het programma van de wetenschappelijke dag en voor inschrijven klik hier
We kijken er naar uit je op 17 september a.s. (weer) te treffen!
